Do strony www.akasha.com.pl
najmniejsze mniejsze małe średnie duże
SZKOŁA WIDZENIA:

 Startowa
 faq
 kontakt
 newsletter
 o szkole
 terminarz
 złudzenia optyczne
 relacje z kursów

KURSY:

 wideokonsultacje
 sztuka świadomego widzenia
 koloroterapia i wzrok
 kurs trenerski
 joga dla twoich oczu
 bet i wzrok
 komputer i wzrok
 magia wzroku
 KSRO w terapii widzenia
 zdrowe oczy dla całej rodziny

INNE:

 encyklopedia
 listy od kursantów

FAQ
Najczęściej zadawane pytania


faq


- Jak można zapisać się na kurs?
  Kursy odbywają się w różnych miejscowościach i w każdej z nich zapisy przyjmuje lokalny organizator. O tym kiedy i gdzie odbywa się kurs zawsze można dowiedzieć się kontaktując się z nami lub też bezpośrednio na stronie w zakładce termiarz. (...)

- Czy tak jak pisał Bates po kursie należy natychmiast zrezygnować z noszenia okularów?
  Doktor Bates był radykalny w swoich poglądach, jednak warunki w jakich żyjemy - zwłaszcza osobom z dużą wadą wzroku - nie pozwalają na tak radykalne zachowania. Na kursie wszystkie ćwiczenia wykonuje się bez okularów i potem również zaleca się zarówn (...)

- Jak szybko zauważa się pierwsze zmiany?
  Z naszych obserwacji wynika, że większość osób już w trakcie kursu zauważa pozytywne zmiany. Po miesiącu stosowania naszej metody osiąga się poprawę widzenia przeciętnie o 1/3 wielkości wady, a najzdolniejsi nawet o połowę. Jednakże w każdym przy (...)

- Ile czasu trzeba poświęcić na ćwiczenia?
  Na stosowanie metody Siergieja Litwinowa nie potrzebujesz dodatkowego czasu! Wiele z tych ćwiczeń możesz stosować w drodze do pracy, przy oglądaniu filmów, pracy z komputerem ,czytaniu, lub przy wykonywaniu podstawowych czynności domowych - to ni (...)

- Czy w kursie można uczestniczyć bez względu na wiek?
  Zajęcia na kursie są bardzo intensywne i poruszają wiele aspektów. Część z nich byłaby niezrozumiała dla dzieci, dlatego przyjęliśmy za dolną granicę wieku 16 lat. Nie znaczy to, że metody tej nie można stosować u młodszych dzieci, jeśli jednak ch (...)

- Czy były przypadki poprawy widzenia przy tak dużej wadzie?
  Najlepiej udokumentowanym przypadkiem jest historia znanego amerykańskiego pisarza Aldousa Huxley'a, który na podstawie swoich doświadczeń napisał książkę "Sztuka widzenia" We wstępie napisał: "W wieku szesnastu lat przeszedłem gwałtowny atak (...)

- Czy przy każdej wadzie wzroku możliwy jest udział w kursie i uzyskanie poprawy?
  Metodą Siergieja Litwinowa można uzyskać poprawę praktycznie we wszelkich wadach wzroku z wyjątkiem uszkodzeń mechanicznych. Oczywiście czas uzyskania trwałego efektu będzie różny w zależności od rodzaju i stopnia wady, ale nawet przy bardzo dużych w (...)

- Dla kogo kursy są przeznaczone?
  Dla wszystkich osób, które mają problemy ze wzrokiem. W kursie również można wziąć udział profilaktycznie, by dowiedzieć się, co należy robić, by zachować dobry wzrok.

Akasha sp. z.o.o.